KONST / Litografier / Färglitografi 12612521
nr 1261 2521
Henrietta Kozica
(f. 1984), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 9/150. Motivet: 50x31 cm
Henrietta Kozica, svensk bildkonstnär född 1984.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 juni 2019
kl 20:31:39
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr